Lista ofert

Działka z domkiem holenderskim.

Ełk (gw), Regielnica

700 m2 385,71 zł/m2

Działka z domkiem holenderskim.

Orzysz (gw), Rostki Skomackie

859 m2 256,11 zł/m2

Domek letniskowy wśród drzew.

Ełk (gw), Regiel, Brzozowa

3 pokoje 1 192 m2 306,21 zł/m2

REZERWACJA. Trzypokojowe mieszkanie os. Jeziorna.

Ełk, Osiedle Jeziorna

3 pokoje 56 m2 6 583,63 zł/m2

Poniemiecki dom na sprzedaż.

Ełk, Zatorze

153 m2 4 071,90 zł/m2
nowa
cena

Mieszkanie w ścisłym centrum.

Ełk, Centrum

2 pokoje 48 m2 7 125,15 zł/m2
370 000 zł

Kawalerka do remontu na 1 piętrze.

Ełk, Centrum, Juliusza Słowackiego

1 pokoj 30 m2 6 833,33 zł/m2

Działka z warunkami zabudowy.

Prostki, Taczki

3 323 m2 45,14 zł/m2

Mieszkanie do remontu przy basenie.

Ełk, Północ I, Józefa Piłsudskiego

3 pokoje 61 m2 5 566,50 zł/m2

Garaż podziemny na sprzedaż.

Ełk, Osiedle Tuwima, Juliana Tuwima

17 m2 4 437,87 zł/m2

Działka budowlana w mieście.

Ełk, Konieczki

811 m2 279,90 zł/m2

Lokal na wynajem

Ełk, Suwalska

90 m2 38,98 zł/m2