Lokal na wynajem

Ełk, Centrum

347.58 m²
43,16 zł/m2
wysoki parter piętro
MKW-LW-1409
Powiadom o spadku ceny

15 000 zł

Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty MKW-LW-1409
Powierzchnia 347,58 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 347,58 m²
Piętro wysoki parter
Typ kaucji dwumiesięczna
Czynsz najmu netto /m2 15 000 PLN
Wojciech Ogonowski

Wojciech Ogonowski

Manager
Nr licencji: 12431

Napisz wiadomość 109 Ofert

Opis nieruchomości

OFERTA WYNAJMU LOKALU


Prezentuję Państwu lokal usługowy, o pow. ca. 347 m2, zlokalizowany, tuż przy skrzyżowaniu najważniejszych ulic Ełku - ulicy Armii Krajowej i Wojska Polskiego.

Budynek Armii Krajowej 6 znajduje się w najbardziej optymalnej części miasta, będącej przykładem projektowania mixed-use, gdzie znacznie ułatwiony jest dostęp do wielu interesujących lokalizacji. Dzięki głównym drogom komunikacyjnym zlokalizowanym w pobliżu budynku, dojazd do innych części Ełku nie jest uciążliwy.

Środki transportu publicznego znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, a osoby preferujące transport prywatny również będą usatysfakcjonowane, gdyż ta część miasta posiada wiele miejsc parkingowych. W okolicy znajduje się także wiele udogodnień, takich jak banki, siłownie, hotele, poczta, sklepy i restauracje.

Lokal posiada imponujący hall wyjściowy, prowadzący do ogromnej sali sprzedaży. Zarówno budynek jak i lokal to wyjątkowe nieruchomości, które pod względem estetyki jak i funkcjonalności wyróżniają się na tle dostępnej powierzchni biurowej do wynajęcia w Ełku. Obecna aranżacja lokalu oferuje m.in. przestronną salę sprzedaży, 3 gabinety menadżerskie, gabinet dyrektora, pomieszczenie techniczne – serwerownia, pomieszczenie przygotowania kontraktów, kameralną salę klienta, pomieszczenia socjalne, zaplecze, pomieszczenie skarbca oraz piwnicę z garażem oraz pomieszczenia ochrony. Biura można łatwo skonfigurować w układzie podzielonym, na wzór obecnej aranżacji, lub otwartym - usuwając ścianki działowe, zgodnie z potrzebami najemców. Doskonałą łączność zapewnia pełna infrastruktura okablowania telefonicznego, komputerowego i elektrycznego (możliwa do uzyskania w lokalu instalacja światłowodowa).


Budynek położony jest u zbiegu ulic Armii Krajowej i Juliusza Słowackiego, oraz w sąsiedztwie ulicy Wojska Polskiego.

To właśnie w tym miejscu zaczyna się tzw. centrum Ełku, w obrębie którego swoje siedziby mają wszystkie instytucje samorządowe, wydziały sądu rejonowego, operatorzy przesyłowi. Umiejscowienie budynku przy skrzyżowaniu ulic, które stanowią ruchliwy ciąg komunikacyjny, pozwala pracownikom oraz klientom na łatwy i szybki.
Udogodnienia:
- lokalizacja traffic’owa,
- frontowa ekspozycja skierowana na ulicę Armii Krajowej,
- przystanek autobusowy vis a vis lokalu,
- garaż w bryle budynku,
- restauracje, kawiarnie, punkty gastronomiczne w pobliżu.

Standard Techniczny:
- kontrola dostępu, szereg zabezpieczeń antywłamaniowych,
- uchylne okna,
- spryskiwacze przeciwpożarowe,
- instalacje wewnętrzne: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, klimatyzacyjna w sali głównej i pomieszczeniu serwerowni, przeciwpożarowa, alarmowa i monitoringu - system kamer.

Szczegóły:
- Ełk, ulica Armii Krajowej 6,
- pow. ca. 347 m2,
- wyższy parter, osobne wejście do lokalu,
- duże biura menadżerskie, open space, biuro dyrektora, pomieszczenia zaplecza
technicznego – w części wykonane z lekkich ścianek działowych,
- lokal dwukondygnacyjny – piwnica i wyższy parter,
- wnętrze całkowicie wykończone i gotowe do dalszych indywidualnych aranżacji,
- czynsz 15.000,00 zł netto + opłaty eksploatacyjne,
- kaucja do uzgodnienia.

Ełk to trzecie, co do wielkości, miasto w północno - wschodniej części województwa warmińsko - mazurskiego. Ełk jest ważnym węzłem komunikacyjnym: drogowym (DK 16 do granicy z Litwą - przejście graniczne w Budzisku i Ogrodnikach; i DK 65 do granicy z Białorusią - przejście w Kuźnicy Białostockiej) i kolejowym (linie kolejowe: nr 38 Białystok-Bartoszyce, nr 41 Ełk - Olecko, nr 219 Ełk - Olsztyn, nr 223 Ełk - Czerwonka). Tuż przy granicach administracyjnych Miasta są realizowane dwie inwestycje o znaczeniu ponadnarodowym - trasy komunikacyjne: drogowa "Via Baltica" oraz kolejowa "Rail Baltica" - będące elementami transeuropejskiego korytarza transportowego łączącymi Warszawę, Kowno, Rygę, Tallinn oraz Helsinki.

Lokalizacja nieruchomości

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
10 5
Niepoprawny wynik