Symbol oferty | MKW-MW-1569 |
Powierzchnia | 84,90 m² |
Liczba pokoi | 4 |
Liczba sypialni | 3 |
Rodzaj budynku | blok |
Piętro | 1 |
Stan lokalu | dobry |
Typ kaucji | jednomiesięczna |
Mies. czynsz admin. | 783 PLN |
Okna | PCV |
Instalacje | dobre |
Balkon | jest |
Liczba balkonów | 1 |
Gaz | jest |
Woda | tak |
Otoczenie | centrum miasta |
Ogrzewanie | miejskie |
Umeblowanie | tylko kuchnia |
Oferujemy Państwu jedno z niewielu dwupoziomowych mieszkań zlokalizowane w sercu Ełku przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym i drugim piętrze budynku, co zapewnia wyjątkowe poczucie przestrzeni i prywatności. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronna, oddzielna kuchnia, komfortowy salon z wyjściem na balkon oraz łazienka. Z salonu prowadzi wygodne wejście na drugi poziom, gdzie znajdują się trzy przytulne pokoje oraz kolejna łazienka.
Mieszkanie łączy w sobie wszystkie atuty domu, a jego unikalny rozkład i lokalizacja sprawiają, że jest to propozycja jedyna w swoim rodzaju na lokalnym rynku.
Opłaty: 3500 zł odstępnego + utrzymanie mieszkania.
Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację oraz poznania szczegółów!
Przy podpisaniu umowy najmu należy uwzględnić kaucję zwrotną w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu oraz prowizję biura.
Manager