Działka na sprzedaż

Węgorzewo

354.00 m²
250,00 zł/m2
MKW-GS-1444
Powiadom o spadku ceny

88 500 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty MKW-GS-1444
Powierzchnia 354,00 m²
Wymiary działki 40 m
Zagosp. działki niezagospodarowana
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Położenie obrzeża miasta
vir_oferta_odlegloscplaza_linia tak
Wojciech Ogonowski

Wojciech Ogonowski

Manager
Nr licencji: 12431

Napisz wiadomość 111 Ofert

Opis nieruchomości

Nieruchomość w Węgorzewie obejmuje kompleks 11 działek o zróżnicowanych powierzchniach, od 354 m2 do 699 m2, usytuowanych w pobliżu ulic Wczasowej, Letniej oraz Łuczańskiej. Działki te nadają się zarówno pod zabudowę szeregową, jak i wolnostojącą, zgodnie z planem miejscowym przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną oraz mieszkalno-usługową.

W odległości około 50 metrów od kompleksu znajdują się sieci wodociągowe, kanalizacyjna, światłowodowa, gazowa oraz sieć elektroenergetyczna, co zapewnia wygodę i komfort dla potencjalnych mieszkańców.

Dodatkowo, nieruchomość znajduje się około 800 metrów od linii brzegowej jeziora Święcajty, które słynie z malowniczych krajobrazów oraz możliwości uprawiania sportów wodnych i rekreacji. Jezioro Święcajty to jedno z największych jezior na Mazurach, o krystalicznie czystej wodzie i otoczeniu bujnej zieleni, co sprawia, że jest doskonałym miejscem do relaksu i odpoczynku.

Zapraszamy do kontaktu. Pokażemy nieruchomość. Odpowiemy na pytania. Jeżeli nieruchomość Cię zainteresuje wspomożemy w proces zakupu aż do przekazania. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający.

Lokalizacja nieruchomości

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
19 3
Niepoprawny wynik