| Symbol oferty | MKW-GS-1449 |
| Powierzchnia | 19 250,00 m² |
| Zagosp. działki | niezagospodarowana |
| Kształt działki | nieregularny |
| Ogrodzenie działki | brak |
| Gaz | w drodze dojazdowej |
| Woda | w ulicy |
| Dojazd | asfalt |
| Położenie | obrzeża miasta |
| Kanalizacja | w pobliżu |
Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej położonej w Węgorzewie.
Ta działka o powierzchni 19 250 m2 posiada korzystny plan miejscowy, który przewiduje wielofunkcyjną zabudowę usługową. Zgodnie z planem, na terenie można budować obiekty handlowe oraz takie jak restauracje, stacje paliw, serwisy samochodowe oraz inne usługi turystyczne.
Cena w ogłoszeniu jest kwotą netto. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących atrakcyjnej lokacji w dynamicznie rozwijającym się regionie.
Węgorzewo, gmina licząca ponad 16 tysięcy mieszkańców, to urokliwa miejscowość w pobliżu wielkich jezior, z bogatą infrastrukturą turystyczną i rekreacyjną. Odległości od najbliższych miejscowości oraz baza wojskowa sprawiają, że lokalizacja jest doskonała zarówno pod kątem dostępności, jak i atrakcyjności dla potencjalnych klientów. Dodatkowo, idealne położenie dla sklepów wielkopowierzchniowych sprawia, że nieruchomość ta jest doskonałą inwestycją zarówno dla sieci handlowych, jak i inwestorów poszukujących nowych możliwości rozwoju.
Stwórz centrum handlowe typu centrów typu convenience takie jak: Dekada, HopStop, Karuzela, Stop.Shop, Marcredo, Multibox, czy Vis a Vis.
Skorzystaj z tej okazji i zainwestuj w przyszłość już dziś!
Manager