Działka na sprzedaż

Ełk (gw), Chruściele

1820.00 m²
300,00 zł/m2
MKW-GS-1477
Powiadom o spadku ceny

546 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty MKW-GS-1477
Powierzchnia 1 820,00 m²
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki falista
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Otoczenie jezioro
vir_oferta_odlegloscplaza_linia tak
Wojciech Ogonowski

Wojciech Ogonowski

Manager
Nr licencji: 12431

Napisz wiadomość 111 Ofert

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położoną w malowniczej miejscowości Chruściele, w gminie Ełk. Ta nieruchomość wyróżnia się unikalnym położeniem z własną linią brzegową jeziora Szarek, co stanowi rzadką okazję dla osób szukających spokoju i bliskości natury.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który umożliwia budowę wolnostojącego domu jednorodzinnego zaledwie 55 metrów od linii brzegowej. Dzięki temu możesz cieszyć się niezakłóconym widokiem na jezioro z komfortu własnego domu.

Działka jest wąska i długa, co idealnie nadaje się do postawienia nowoczesnego domu w kształcie stodoły. Planowany budynek może mieć przeszkloną ścianę od strony jeziora, co pozwoli na pełne wykorzystanie walorów widokowych i naturalnego światła.

Media są łatwo dostępne – istnieje możliwość podłączenia się do gminnego wodociągu, kanalizacji oraz prądu. Odległość do Ełku to zaledwie 4 km, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszystkich niezbędnych usług i udogodnień. Dojazd do działki prowadzi najpierw drogą polną, a następnie asfaltową.

Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, pięknych widoków oraz możliwości wybudowania wymarzonego domu w bliskim kontakcie z naturą. Jezioro Szarek, przy którym znajduje się działka, oferuje również liczne możliwości rekreacyjne, takie jak wędkowanie, pływanie czy sporty wodne.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.

Lokalizacja nieruchomości

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
17 2
Niepoprawny wynik