Działka na sprzedaż

Lipsk (gw), Nowe Leśne Bohatery

1609.00 m²
29,83 zł/m2
MKW-GS-1453
Powiadom o spadku ceny

48 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty MKW-GS-1453
Powierzchnia 1 609,00 m²
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Woda w drodze
Dojazd asfalt
Położenie na wsi
Prąd w ulicy
Kanalizacja brak
vir_oferta_odlegloscplaza_linia tak
Wojciech Ogonowski

Wojciech Ogonowski

Manager
Nr licencji: 12431

Napisz wiadomość 109 Ofert

Opis nieruchomości

Czy nie chciałbyś mieszkać w cichej, spokojnej miejscowości, której nazwa ma znaczenie? Ta urokliwa nieruchomość, położona w miejscowości Nowe Leśne Bohatery, w województwie podlaskim. Nowe Leśne Bohatery to niewielka wieś o tradycyjnym charakterze, zachowująca swój wiejski urok i spokój, idealna dla osób poszukujących ucieczki od zgiełku miasta. W bliskim sąsiedztwie leży również Stare Leśne Bohatery, tworząc malowniczy krajobraz z bujną roślinnością i cichymi uliczkami wiejskimi. Pomimo zwartej zabudowy wsi, tereny w znacznej mierze są wyludnione, co zapewnia ciszę i spokój.

Następna, większa miejscowość, Lipsk, znajduje się w odległości 10 km, co gwarantuje łatwy dostęp do szerokiej gamy usług, sklepów i atrakcji kulturalnych. W odległości około 40 km znajduje się Augustów, znane ze swojego pięknego położenia nad jeziorami i bogatej oferty turystycznej.

Położona zaledwie kilometr od granicy z Białorusią, ta nieruchomość jest idealnym wyborem dla tych, którzy pragną cieszyć się przyrodą w pobliżu granicy, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień. Możliwość podłączenia prądu, wodociągu i światłowodu sprawia, że może to być miejsce nie tylko do spędzania letnich miesięcy.

Zapraszamy do kontaktu. Pokażemy nieruchomość. Odpowiemy na pytania. Jeżeli nieruchomość Cię zainteresuje wspomożemy w proces zakupu aż do przekazania. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający.

Lokalizacja nieruchomości

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
24 4
Niepoprawny wynik