Działka na sprzedaż

Sztabin, Cisów

10528.00 m²
33,24 zł/m2
MKW-GS-1445
Powiadom o spadku ceny

350 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty MKW-GS-1445
Powierzchnia 10 528,00 m²
Przeznaczenie działki usługowa, komercyjna, inwestycyjna
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki nieregularny
Ogrodzenie działki brak
Dojazd asfalt
vir_oferta_odlegloscplaza_linia tak
Wojciech Ogonowski

Wojciech Ogonowski

Manager
Nr licencji: 12431

Napisz wiadomość 102 Ofert

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w miejscowości Cisów, Gmina Sztabin, Powiat Augustowski, Województwo Podlaskie przy trasie Augustów - Białystok:

Na sprzedaż działka nr 543/7 o powierzchni 1 ha i 528 m2, stanowiąca grunty orne klasy VI. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, co zapewnia łatwy i wygodny dojazd. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a na terenie nie została wydana żadna decyzja o warunkach zabudowy.

Dodatkowo, oferta obejmuje dostęp do mediów. W działce znajduje się wodociąg oraz światłowód, co umożliwia szybkie i łatwe podłączenie się do tych usług. Ponadto, prąd i kanalizacja również przebiega przy działce, co dodatkowo ułatwia planowanie inwestycji.

Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy, a odległości do najbliższych dużych miast wynoszą: Białystok - około 50 km, Suwałki - około 70 km oraz Augustów - około 30 km. Dzięki dogodnemu położeniu, nieruchomość oferuje zarówno spokój i bliskość natury, jak i łatwy dostęp do większych ośrodków miejskich.

Cena podana w ogłoszeniu jest wartością NETTO.
Ta atrakcyjna oferta stanowi doskonałą okazję dla inwestorów poszukujących terenu pod różnego rodzaju projekty inwestycyjne.

Zapraszamy do kontaktu. Pokażemy nieruchomość. Odpowiemy na pytania. Jeżeli nieruchomość Cię zainteresuje wspomożemy w proces zakupu aż do przekazania. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający.

Lokalizacja nieruchomości

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
16 7
Niepoprawny wynik