Dom na sprzedaż

Prostki, Niedźwiedzkie

6000.00 m²
66,67 zł/m2
MKW-DS-1443
Powiadom o spadku ceny

400 000 zł

Video

Szczegóły oferty

Symbol oferty MKW-DS-1443
Powierzchnia 6 000,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 6 000 m²
Garaż brak
Okna PCV
Balkon brak
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Pokrycie dachu eternit
Stan budynku do remontu
Podpiwniczenie częściowo podpiwniczony
Ogrodzenie działki brak
Rok budowy 1965
Woda jest
Prąd jest
Kanalizacja szambo
vir_oferta_odlegloscplaza_linia tak
Wojciech Ogonowski

Wojciech Ogonowski

Manager
Nr licencji: 12431

Napisz wiadomość 109 Ofert

Opis nieruchomości

Na malowniczej działce o powierzchni 6000 m², położonej w urokliwej miejscowości Niedźwiedzkie, w gminie Prostki, powiat Ełk, znajduje się kompleks nieruchomości składający się z trzech głównych elementów. Pierwszym z nich jest budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 90 m², wymagający remontu kapitalnego, z możliwością przekształcenia według własnych preferencji. Posiada przyłącza wody, prądu, własne szambo a także częściowe podpiwniczenie, piece kaflowe oraz instalację centralnego ogrzewania. Dodatkowo budynek mieszkalny posiada nieużytkowe poddasze.

Drugim elementem kompleksu jest murowana stodoła o imponującej powierzchni zabudowy 190 m². Stodoła ta stanowi doskonałe miejsce do przechowywania narzędzi, maszyn rolniczych czy innych niezbędnych przedmiotów.

Nieruchomość ta położona jest w odległości około 10 km od najbliższych większych miejscowości, co zapewnia łatwy dostęp do miejscowych usług i udogodnień, jednocześnie pozostawiając jej mieszkańcom spokój i prywatność.

Działka, na której usytuowany jest ten kompleks, charakteryzuje się płaskim terenem, nieogrodzonym dostępem i regularnym kształtem zbliżonym do prostokąta, o wymiarach 100x50 m. Dzięki takiemu układowi, nieruchomość oferuje wiele możliwości aranżacyjnych i adaptacyjnych według potrzeb przyszłych właścicieli.

Dodatkowo, region Mazur, w którym znajduje się ta nieruchomość, słynie z urody przyrody, licznych jezior i możliwości aktywnego wypoczynku na łonie natury. Dla miłośników żeglarstwa, wędkarstwa czy turystyki rowerowej Mazury stanowią idealne miejsce do spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy do kontaktu. Pokażemy nieruchomość. Odpowiemy na pytania. Jeżeli nieruchomość Cię zainteresuje wspomożemy w proces zakupu aż do przekazania kluczy. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający.

Materiał wideo

Lokalizacja nieruchomości

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
10 2
Niepoprawny wynik