Działka na sprzedaż

Ełk (gw), Bajtkowo

60800.00 m²
14,47 zł/m2
MKW-GS-1479
Powiadom o spadku ceny

880 000 zł

Nowa oferta
Video

Szczegóły oferty

Symbol oferty MKW-GS-1479
Powierzchnia 60 800,00 m²
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki falista
Kształt działki nieregularny
Ogrodzenie działki brak
Woda w ulicy
Dojazd asfalt
Otoczenie jezioro
Odległość do komunikacji publicznej [m] 200 m
Położenie na wsi
Prąd w ulicy
Kanalizacja brak
vir_oferta_odlegloscplaza_linia tak
Wojciech Ogonowski

Wojciech Ogonowski

Manager
Nr licencji: 12431

Napisz wiadomość 111 Ofert

Opis nieruchomości

W malowniczej wsi Bajtkowo, gdzie czas zdaje się płynąć wolniej, znajduje się wyjątkowa nieruchomość, która urzeka swoją urodą i spokojem. To tutaj, na ponad 6-hektarowej działce, położonej tuż przy brzegach krystalicznie czystego jeziora, można odnaleźć prawdziwy azyl od zgiełku codzienności.

Opis nieruchomości

Ta przestronna działka to jeden rozległy kawałek ziemi, który rozpościera się wzdłuż urokliwej linii brzegowej (290m) jeziora Bajtkowskiego. Znajdują się na niej łagodne pagórki, zielone łąki pełne kwiatów. Ziemia jest żyzna, idealna zarówno pod uprawy, jak i do stworzenia własnego ogrodu marzeń. Na działce można wybudować dom, który stanie się oazą spokoju, miejscem na rodzinne spotkania i relaks w harmonii z naturą. Klasy ziemi: RIIIb, PSIV, RIVa, RV, RIVb, ŁV, PSV, W.

Opis miejscowości

Bajtkowo to niewielka wieś położona w sercu malowniczego regionu, gdzie tradycja spotyka się z naturą. Znajduje się tu kilka urokliwych, drewnianych domów, zadbane ogrody oraz wiejskie drogi, po których spacerują mieszkańcy i odwiedzający. W okolicy można odnaleźć liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, które prowadzą przez lasy i pola, oferując niezapomniane widoki i bliskość natury. Bajtkowo to miejsce, gdzie życie toczy się w harmonii z przyrodą, a mieszkańcy cieszą się prostymi radościami dnia codziennego.

Opis jeziora

Jezioro w Bajtkowie (25Ha) to prawdziwa perła tego regionu. Jego czyste, błękitne wody zachęcają do kąpieli, wędkowania oraz romantycznych przejażdżek łódką. Brzegi jeziora porastają trzcinowiska, a w cichych zatokach można spotkać dzikie ptactwo, które tworzy wyjątkową atmosferę tego miejsca. O każdej porze roku jezioro prezentuje inne oblicze – latem mieni się w słońcu, jesienią zachwyca kolorami liści odbijającymi się w wodzie, zimą zaś zamienia się w lodową krainę, idealną do spacerów po zamarzniętej tafli.

Działka w Bajtkowie to idealne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od zgiełku miasta i zanurzyć się w sielankowej atmosferze wsi. To przestrzeń, gdzie można oddychać pełną piersią, cieszyć się bliskością natury i odnaleźć wewnętrzny spokój.

Zapraszamy do kontaktu. Pokażemy nieruchomość. Odpowiemy na pytania. Jeżeli nieruchomość Cię zainteresuje wspomożemy w proces zakupu aż do przekazania. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający.

Materiał wideo

Lokalizacja nieruchomości

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
25 8
Niepoprawny wynik