Dom na sprzedaż

Ełk (gw), Straduny

4 pokoje
118.50 m²
6 708,86 zł/m2
MKW-DS-1241
Powiadom o spadku ceny

795 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty MKW-DS-1241
Powierzchnia 118,50 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 118,50 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 3
Rok budowy 2009
Wojciech Ogonowski

Wojciech Ogonowski

Manager
Nr licencji: 12431

Napisz wiadomość 103 Ofert

Opis nieruchomości

Na sprzedaż:
Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia, przebudowany na bazie starszego budynku w latach ok. 2005-2009
Opis wybranych pomieszczeń:
Aneks kuchenny: posadzka – terakota; ściany i sufit - ogólnie tynk gładki malowany farbą emulsyjną; w części roboczej kuchni glazura; w przedsionku tynk ozdobny; stolarka okienna - profile PCV jednoramowe okleinowane; parapety – drewniane.
Pokoje i komunikacja: posadzka - terakota i panele podłogowe drewnopochodne, listwy przypodłogowe drewniane i PCV; ściany i sufit - na parterze ogólnie tynk gładki malowany farbą emulsyjną, w części przy kominku tynk ozdobny; na poddaszu tynki gips.-kart. i cem.-wap. gładkie malowane farbą emulsyjną; stolarka okienna - profile PCV okleinowane, w części poddasza okna połaciowe drewniane; parapety – drewniane; stolarka drzwiowa – drzwi drewnopochodne typowe w ościeżnicy drewnopochodnej; drzwi zewnętrzne typowe kompozytowe wzmacniane w ramie metalowej.
Pozostałe: na parterze ogrzewanie podłogowe, na poddaszu grzejniki blaszane płytowe; schody na poddasze obłożone deskami, poręcze drewniane, barierki schodów metalowe ozdobne.

Konstrukcja:

Fundamenty w części dobudowanej wylewane z betonu zbrojone, istniejące fundamenty żwirobetonowe wzmocnione; ściany fundamentowe betonowe i murowane z bloczków betonowych docieplone; ściany zewnętrzne nadziemia murowane z cegły kratówki i innych materiałów drobnowymiarowych ocieplonych metodą lekko mokrą, cokół z płytek klinkierowych, powyżej tynk strukturalny; ścianki działowe murowane z elementów drobnowymiarowych i lekkich konstrukcji szkieletowych; strop nad parterem żelbetowy z płyt kanałowych oparty na podciągach i ścianach zewnętrznych; wieńce, nadproża i podciągi żelbetowe; dach wielospadowy drewniany kryty dachówką, orynnowanie z elementów PCV; kominy dymowo-wentylacyjne murowane; schody wewnętrzne żelbetowe wylewane; schody zewnętrzne oraz płyta tarasu ziemnego wylewane z betonu zbrojone.
Instalacje podstawowe:

Instalacja: elektroenergetyczna, wodociągowa z sieci, kanalizacji sanitarnej do kolektora - (przyłącze nie naniesione na mapę zasadniczą), c.o. w części podłogowe (z pieca gazowego w pomieszczeniu gospodarczym, alternatywnie z kominka z płaszczem wodnym w salonie), c.w.u. (z ogrzewania gazowego, alternatywnie z kominka j.w.), wentylacji grawitacyjnej i dymowej, telewizyjna, internetowa. Na zapleczu budynku naziemny zbiornik na gaz.

Działka:

Powierzchnia: 0,1879 ha
Rzeźba terenu ogólnie równa, w części zabudowanej z jednostronnym spadkiem terenu do ulicy. Na działce gruntu przy ulicy posadowiony jest budynek mieszkalny (niżej opisany). Teren działki w części ogrodzony: od strony północnej i wschodniej brama i ogrodzenie z siatki metalowej w cokole betonowym; od strony południowej kolumny i cokoły obłożone płytkami klinkierowymi, słupki i przęsła metalowe, furtka i brama wjazdowa metalowa (od strony wschodniej ogrodzenia brak). Na działce liczne nasadzenia iglaste, przy budynku mieszkalnym drzewka owocowe, inne ozdobne. W głębi działki zlokalizowany jest zbiornik na gaz, studnia, studzienki kanalizacji sanitarnej. Pozostały teren działki ogólnie zadbany i uporządkowany, porośnięty trawą.

WAŻNE


Istnieje możliwość rozłożenia kwoty płatności na uzgodnione 2 - 3 raty.

Lokalizacja nieruchomości

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
13 5
Niepoprawny wynik