Coraz większe znaczenie ma rynek wynajmu mieszkań. Na wzór innych krajów europy zachodniej rynek mieszkań do wynajęcia cały czas się rozwija również na Mazurach.
Szczególnie w mieście takim jak Ełk, które jako jedno z nielicznych z roku na rok zwiększa ilość mieszkańców, mieszkania do wynajęcia są w cenie. Szukają ich zarówn młodzi, którzy rozpoczynają dorosłe życie jak i ci, którzy zostali ściągnięci do pracy przez lokalne firmy.

 

O dobre mieszkania jest ciężko.

 

Właściciele mieszkań niestety często rezygnują z ich wynajmowania. Argumentują swoje decyzje problemami z niewypłacalnymi najemcami, brakiem czasu na kontrole nieruchomości czy odległość od wynajmowanego mieszkania.

 

A wystarczy tak niewiele. 

 

Dzięki usłudze wprowadzonej przez biuro nieruchomości mKWADRAT właściciel mieszkania nie musi się martwić co się z nim dzieje. Ma przy tym stabilny dochód oraz znacznie mniej pracy. Wszystkim którzy zastanawiają się nad opłacalnością wynajmu nieruchomości proponujemy BEZOBSŁUGOWY WYNAJEM. Zlecacie znalezienia najemcy i opiekę nad mieszkaniem. I tyle. Co miesiąc sprawdzacie maila i stan konta.

 

Nie dopłacaj - ZARABIAJ

 

Jeśli posiadasz mieszkanie spadkowe, kupione na czarną godzinę czy jako inwestycja. Może potrzebujesz  przeczekać przed sprzedażą kilka lat, lub trzymasz mieszkanie, bo chcesz wrócić do pięknego miasta jakim jest Ełk lub inna Mazurska miejscowość. Zapoznaj się z możliwościami które dzięki nam masz na wyciągnięcie ręki.

 

Zaopiekujemy się Twoim mieszkaniem w zamian za indywidualnie ustalony procent z czynszu najmu. 


 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami. mKWADRAT nieruchomości Ełk.
515 522 552 - Wojciech